Kvůli nedostatku sněhu v celé ČR se skupina dorostu a další České kluby rozhodly zúčastnit se Slavic Cupu u našich sousedů na Slovensku, kde se sešla konkurence z Polska, Slovenska, Ukrajiny a Moldavska. Závodní program proběhl na Štrbském Plese, kde byly podmínky k lyžování naprosto perfektní. První den byl na programu sprint klasickou technikou. Excelentní výsledek zaznamenala Anna Jaklová, která se v celkovém pořadí (dorostenky, juniorky a ženy) prosadila na stupně vítězů, kde se postavila na🥉stupínek. Mezi ženami se také ukázala v dobré formě 15. Lucka Mračková, 22. Jana Leblochová a 29. Aneta Bímanová. Mezi muži se dokázal prosadit do finálových jízd náš nejmladší Pavel Melichar, který v konečném pořadí obsadil 30. příčku. Druhy den se uskutečnil distanční závod volnou technikou. Tentokrát nejlepší umístění zaznamenala Eliška Bímanová na 11. pozici. Hned za Eliškou skončila 12. Anna Jaklová a 14. Jáňa Leblochová. Mezi nejlepší třicítku závodníků se probojoval v mužích Lukáš Bouček na 30. příčce. Gratulujeme za výborné výsledky a doufáme, že příště už se budeme moct ukázat na 2. ČP.

 

 

 

Aktuální stav členských příspěvků naleznete zde: 

Ještě před začátkem nového kalendářního roku stihl odstartovat kolotoč českého poháru pro dorost a dospělé. I přes nepříznivé podmínky dokázal Jablonec nad Nisou zorganizovat 1. kolo ČP, ze kterého si vezeme 2x🥈a 1x🥉mediale.

Mezitím co skupina žactva dolaďovala formu na Černé hoře, skupina staršího dorostu vyrazila na první závody sezóny do Rakouského St. Ulrich am Pillersee, kde se konal kontinentální pohár s velice nabitou konkurencí. V každé věkové kategorii se postavilo na start přibližně 100 sportovců z 22 států.

Aktuální stav členských příspěvků k 31.10.2022 naleznete zde: 

Poslední přespolní běh Poháru přespolních a lyžařských běhů Královehradeckého kraje této podzimní sezóny se uskutečnil v Polici nad Metují.

21. ročníku memoriálu Mirka Hejnyše se zúčastnily všechny Olfiňácké tréninkové skupiny pv hojném počtu 50 trutnovských zástupců.

Mezi nejlepší závodníky se dostali:

🥇Bímanová Aneta, Melichar Pavel, Mračková Lucie

🥈Hlinková Dita, Baťková Melisa, Horáček Jan, Nesládek Tomáš, Gultová Aneta, Nesládek Petr

🥉Kysela Jiří, Kysela Vojtěch, Černá Veronika, Leblochová Jana

🥔Baťková Ellen, Kornfeldová Amálie, Hromádková Elen, Bednář William 

První říjnovou sobotu uspořádal náš oddíl již 37. ročník Memoriálu Květy Lelkové.

Na start třetího pohárového závodu Královehradeckého kraje se postavilo na startovní čáru téměř 275 startujících ve všech věkových kategorií a z toho 82 Olfiňáků, kteří vybojovali 14 vzácných kovů:


Druhý den MČR se opèt dařilo. Tentokrat v  distančním závodě volnou technikou se opět blýskla ⭐️Aneta Bímanová🥉⭐️která dokázala napodobit včerejší excelentní třetí příčku v dorostenkách mladších. V kategorii dorostenek starších se tentokrát postavila na stupně vítězů ⭐️ Eliška Bímanová⭐️ rovněž na 🥉pozici a v neposlední radě 🥉stupínek obsadila naše nejzkušenější závodnice ⭐️Tereza Beranová⭐️

Celkem za oba dva dny MČR dorostenci a dospělí získali 2x🥈a 4x🥉.

Stříbrnou a bronzovou medaili přiváží dorostenci z úvodního závodu MČR na kolečkových lyžích, který se koná v Liberci.

Mezi TOP tři ve sprinterském závodu se dokázaly prosadit naše dorostenky: na 🥈LUCKA MRAČKOVÁ v dorostenkách starších a na🥉ANETA Bímanová  v dorostenkách mladších. Pro obě holky to jsou první medailové umístění v individuálním závodu v kariéře.

Vážení rodiče našich svěřenců a příznivci klubu. Dne 1.10.2022 pořádáme přespolák (přebor kraje) na Para. Prosíme proto, kdo můžete a máte chuť pomoci s organizací závodu, abyste v sobotu (1.10.2022) na Para přišli. Budeme potřebovat:

Výbor lyžařského klubu Olfin Car Ski team, z.s. zve všechny členy klubu na

          V A L N O U   H R O M A D U,

Která se bude konat dne: 28.10.2022 v klubovně na Paradráze od

16.30 hodin.

Aktuální stav členských příspěvků k 31.8.2022 naleznete zde: