15.-.16.2020. Již devětačtyřicátého ročníku se na Božím Daru v Krušných horách zúčastnilo po oba víkendové dny na 800 závodníků všech věkových kategorií. V sobotu dopoledne stopu jako první obsadily děti na trasách od 0,5 km do 6 km rozdělených dle věku narození.

V 11 hodin je ve startovním koridoru vystřídal početný špalír závodníků připravených vydat se na trasu 22 km a 12 km volným stylem – bruslením. Neděle pak patřila vyznavačům klasického stylu lyžování. Na výběr byly tři závodní trasy na 45 km, 22 km a 12 km.

Jak v sobotu, tak v neděli na nejdelších a nejprestižnějších závodních distancích CARDION Karlova Běhu kraloval jediný muž – Miroslav Rypl. Český reprezentant v běhu na lyžích, jinak hájící barvy liberecké Dukly, si ve svém kalendáři našel čas a odskočil si do světa masových závodů pro širokou veřejnost seriálu Stopa pro život.

Členové laufařského týmu v podání Lukáš Havel, Zdeněk Melša, Pavel Šimek a Milan Makovička si z tohoto závodu odvezli celkem 5 medilí- když bodovali všichni:)

Výsledky sobotního bruslení na 23 km, kterého se účastnilo 220 lyžařů:

9. místo Zdeněk Melša (2. v kategorii)

17. místo Pavel Šimek (4. v kategorii)

48. místo Lukáš Havel (11. v kategorii)

Neděle 33 km a 23 km klasicky se účastnilo celkem 270 lyžařů:

5. místo Zdeněk Melša (3. v kategorii) na delší distanci s pouhým 4 minutovým odstupem za vítězem Miroslavem Ryplem byl opravdu super výsledek.