NADCHÁZEJÍCÍ AKCE POŘÁDANÉ A PODPOROVANÉ KLUBEM:

Již tento pátek 20.9.2019 ca. od 15:30 hodin se v prostorách nové dřevostavby na Paradráze bude konat brigáda. Zváni jsou i rodiče dětí na posezení a diskuzi. Probereme i organizaci trutnovského přespolního běhu dne 5.10.2019.

Jako pohoštění jsme pro Vás připravili sud piva Trautenberk, nealko a buřty na opékání.

Těšíme se na Vaši návštěvu, vedení Olfin Car Ski team:)

 

34. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ

(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)

TRUTNOV 5. 10. 2019

         propozice zde: MKL_přespolák_2019.pdf
 

 

34. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ
(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)
TRUTNOV 5. 10. 201934. ročník MEMORIÁLU KVĚTY LELKOVÉ
(veřejný závod v přespolním běhu a přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu)
TRUTNOV 5. 10. 2019

Napsali o nás na Trutnovinkách:trutnovinky.cz/zpravy/aktuality/2019/zari/charitativni-vyslap-na-cernou-horu-ve-prospech-detske-lecebny/?fbclid=IwAR0a7S9WBpaOLvVfp8EqWEWJx4nfCpMnyU0nMXGwH7OrldBJnYlMjecCfts

***PŘIJDTĚ PODPOŘIT NEBO ZAFANDIT I VY***

 

UPLYNULÉ AKCE POŘÁDANÉ A PODPOROVANÉ KLUBEM:

 

Tak jako minulý rok tak i letos pořádá náš klub závod na kolečkových lyžích na Černou horu, kterého se účastní elitní běžci na lyžích jako je Kateřina Smutná, Standa Řezáč nebo Honza Šrail. Bližší informace naleznete na: https://skilauf.cz/index.php/informace

V rámci tohoto závodu, pořádá skupina dospělých 1. ročník charitativního výšlapu pro děti z dětských lázní VESNA.

více info jako událost na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/2380772668807631/

 

 

Děkujeme všem rodičům a dětem.

Olfin Car Ski team z.s.

 

 Ohlednutí za Olfincar trutnovským půlmaratonem 2019 

Článek v Trutnovinkách naleznete zde: trutnovinky.cz/sport/atletika-beh/2019/kveten/a-zase-ten-ukrajinec-pulmaraton-vyhral-volodymyr-timashov-v-novem-rekordu/

               

Olfiňáci si z Deštného přivezli medaile i poháry za titul krajským přeborníků. Kompletní fotogalerii z vydařených nedělních závodů najdete v sekci vlevo. 

Sobotní závody na Dvoračce se vydařily. Olfiňákům přálo počasí, trutnovští závodníci vybojovali celkem 12 medailí. Výsledky a kompletní fotogalerii najdete v odkazu vlevo.

Olfiňáci ze skupiny Marka Kovačiče a Jitky Daňkové v neděli na MČR ve Vrchlabí jasně ukázali, že se s nimi musí počítat. :-) V úvodu předvedla svou formu tradičně Jana Leblochová v závodě s hromadným startem na 3 km klasicky, kdy obsadila parádní 5. místo. Pak se o rozruch postaraly holky ve štafetě, kdy se na čelo čtyřicítky startujících hned v úvodu probojovala Lucka Mračková. Obdivuhodný výkon podala Verča Černá, která předávala na druhém místě, Eliška Bímanová se musela poprat s nejlepšími závodnicemi na závěrečném úseku a díky výbornému finiši vybojovala pro Trutnov 4. místo! Trenéři mohou být pyšní i na chlapeckou štafetu ve složení Lukáš Bouček, Petr Nesládek a Vojta Jindra, kdy se kluci postupně probojovali do první desítky a v silné konkurenci se jim podařilo zakončit závod na 8. místě! Gratulujeme Fotogalerie a výsledky v sekci vlevo.

Dvě medaile z víkendového Mistrovství České republiky z Nového Města na Moravě přivezli Aleš Škoda a Štěpán Stoklasa. Aleš vybojoval stříbro ve sprintu, Štěpán bronz v závodě volnou technikou na 7,5 km. Parádní výkony!!

-------------------------------------------------------------------

Průběžné výsledky poháru KHK lyžařů běžců v sezóně 2018-2019 najdete ZDE.

-------------------------------------------------------------------

Členské příspěvky lze opět platit nadvakrát - 1. splátka do konce října, 2. splátka do konce ledna 2019. Číslo účtu spolu s variabilními symboly najdete v přehledu vlevo - Aktuální stav příspěvků.

K dispozici jsou funkční čepice (250 Kč) a čelenka Alpine Pro (150 Kč). K vyzvednutí u Vládi Šlofara a Oskara Šretra. 

V nové sekci Trutnovský půlmaraton (vlevo) najdete odkaz na stránky Olfincar Trutnovského půlmaratonu.

NABÍDKA KLUBOVÉHO LYŽAŘSKÉHO OBLEČENÍ

Klubové oblečení pro zimní sezónu najdete ZDE (více v sekci Klubové oblečení). Oblečení můžete objednávat u vedoucích jednotlivých tréninkových skupin. Platby za oblečení následně zasílejte na oddílový účet č. 7820330277 Kód banky: 0100, variabilní symbol shodný jako při hrazení členských příspěvků, do poznámky uvést "oblečení".

Aktuální objednávka ZDE.

Sledujte nás na fcb stránkách. Videa, foto, zajímavosti!

https://www.facebook.com/olfin.car.ski.team.trutnov/.

Spolupráce s Českou olympijskou nadací v rámci finanční podpory sportu dětí ve věku od 6 do 18 let

Dopis České olympijské nadace          Dopis Jana Železného

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pokyny k odevzdávání lyžařského materiálu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - -

Novinky

Šest medailí ze Studence a devět z Horních Míseček + odkaz na foto a video

26.09.2017 07:52

Dvě stříbrné a čtyři bronzové medaile vybojovali olfiňáci při sobotním závodu v přespolním běhu ve Studenci. V  nedělním pohárovém běhu na Horních Mísečkách pak "urvali" tři zlaté, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile. Výsledky a fotografie najdete v jednotlivých sekcích. Videa ze závodů najdete ZDE.

Výjezd na Černou horu a Krkonošský čtvrtmaraton ve Šp. Mlýně

21.09.2017 13:22

Pavel Šimek se zúčastnil Výjezdu na kolečkových lyžích na Černou horu (13. místo, za  vítězem Stanislavem Řezáčem zaostával o necelých 9 minut), a postavil se také na start Krkonošského čtvrtmaratonu na kolečkových lyžích ve Špindlerově Mlýně (11. místo, zvítězil stejně jako předchozí den Stanislav Řezáč). Gratulujeme! Fotogalerie ZDE.

Olfiňáci bojovali v Poháru Centrálního Krušnohoří na kolečkových lyžích na Božím Daru

09.09.2017 19:10

Olfiňáci bojovali v Poháru Centrálního Krušnohoří na kolečkových lyžích na Božím Daru. V silné konkurenci "áčkových" závodníků z Dukly a německých sportovců se prosadil Mike Ophoff, který skončil na 10. místě v závěsu za "repre". Skvělých výsledků dosáhli také Martin Adamec, Vendulka Mračková, Eliška Kálalová a Tereza Beranová. 

Kompletní fotogalerii z víkendové akce najdete ZDE.

Video ze závodů najdete ZDE

Olfiňáci zabodovali na konci prázdnin na závodech v Tanvaldu

05.09.2017 14:04

Olfiňáci si to v Tanvaldu "rozdali" s běžci na lyžích z Libereckého kraje. V závodě na kolečkových lyžích se dokázali trutnovští sportovci prosadit ve všech kategoriích. Prvenství v tanvaldském výjezdu vybojovala Eliška Kálalová a Mike Ophoff, druhou příčku obsadili Ondra Krákora, Jana Leblochová a Vláďa Šlofar, třetí příčky pak patřily Barče Vránové, Ondrovi Škodovi a Jardovi Korbelářovi. Gratulujeme ke skvělým výkonům! 
Fotogalerie z Tanvaldu ZDE      Video ze závodů na fcb stránkách

Dorost a junioři sbírali v polovině srpna medaile na Zadově

03.09.2017 21:49

Dorostenci a junioři se zúčastnili hned několika závodů na Strakonicku. Úspěšní byli na kolečkových lyžích i v přespolním běhu. Více fotografií a výsledky najdete na fcb stránkách: https://www.facebook.com/olfin.car.ski.team.trutnov/

2. ročník Olfin Car Trutnovského půlmaratonu se vydařil

03.09.2017 21:44

V neděli se za krásného slunečného počasí konal v Trutnově již 2. ročník městského půlmaratónu, který jsme uspořádali ve spolupráci s hradeckými Sportvisiáky. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem partnerům, díky kterým jsme tuto akci mohli opět uspořádat. Velký dík patří hlavně Městu Trutnov za podporu a vstřícnost, Olfin Caru a Víťovi Kuhnovi jako generálnímu partnerovi, sportovnímu nadšenci a členovi našeho oddílu, Společenskému centru UFFO za fantastické zázemí závodu, Sportu Hervis a pojišťovně VZP.

Speciální poděkování potom patří dobrovolníkům, kamarádům a našim známým. Je obdivuhodné, že se najde spousta lidí, kteří jdou pomoci rádi bez vidiny finančního ohodnocení...smekáme pomyslný klobouk. Dále pak děkujeme hasičům HZS Trutnov, Policii ČR, Městské policii Trutnov a TST Trutnov za spolupráci.

Všem zúčastněným závodníkům od nejmladších kategorií až po dospěláky děkujeme, že si našli čas na náš půlmaratón a doufáme, že se za rok uvidíme v ještě hojnějším počtu na třetím ročníku Olfin Car Trutnovského půlmaratónu. Také bychom se chtěli omluvit všem, kterým pořádání půlmaratonu nějakým způsobem v neděli zkomplikovalo dopravu po Trutnově.

Na závěr motto našeho klubu "Spojují nás společné zážitky"

Děkujeme Olfin Car Ski team


Odkaz na článek v Trutnovinkách ZDE 

Fotogalerie dětských závodů ZDE  

Fotogalerie dospělých ZDE

Úspěch Pavla Šimka při výjezdu na Šerlich

27.08.2017 20:29

Pavel Šimek absolvoval hned dvakrát výjezd na Šerlich. V závodě, kde kralovala jména jako Stanislav Řezáč, Jiří Ročárek a další, se trutnovský lyžař rozhodně neztratil. Klasicky na 10 km obsadil ve své kategorii 12. místo, v závodě 18 km pak skončil na 17. místě. Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

Olfiňačky ulovily fotku s biatlonistou Krčmářem

21.08.2017 08:47

Na soustředění si starší dívky v Jablonci nad Nisou "odchytly" při tréninku biatlonistu Michala Krčmáře. Nezahálejí ani dorostenci a junioři, kteří jsou v těchto dnech na Božím Daru, kde se připravují na nadcházející sezónu.

Eva Vrabcová Nývltová úspěšná v Londýně

21.08.2017 08:39

Naše členka Trutnovačka Eva Vrabcová Nývltová dokončila maraton na MS v atletice v Londýně na 14. místě v novém osobním rekordu 2:29:56. Stala se stříbrnou Evropankou a získala Gold Label. Velká gratulace!!!

Dorost a junioři se vrátili z Itálie, kde absolvovali náročné cyklo soustředění

02.08.2017 15:09

Úspěch Jany Adámkové v Polsku

05.04.2017 19:16

Jana Adámková poprvé absolvovala trať 50 km a obsadila 5. místo v Biegu Piastow v nedalekých Jakušicích, vyhrála Justyna Kowalczyk!

článek ZDE

Mistrovský titul pro Jaroslava Korbeláře

01.04.2017 20:43

Mistrovský titul si z Českého poháru a MČR dorostu a dospělých z Jablonce nad Nisou přivezl Jaroslav Korbelář (10 km klasicky). Dále obsadil 4. místo na trati 7,5 km volně. Jakub Kocián mezi st. dorostenci obsadil pěkné 3. místo (2,5 km volně). Mike Ophoff 6. místo (10 km klasicky), 7. místo (7,5 km volně) a 9. místo (2,5 km volně). Ondra Dudek mezi muži 5. místo, Vladimír Šlofar mezi juniory 11. místo, Tereza Beranová mezi juniorkami 4. místo (5 km klasicky a 5 km volně) a 6. místo (2,5 km volně), Martin Adamec mezi ml. dorostenci 6. místo (7,5 km volně), 7. místo (2,5 km volně) a 8. místo (7,5 km klasicky), Vendula Mračková mezi st. dorostenkami 11. místo (2 km volně). Gratulujeme!

ČP v Jablonci n. N. se vydařil

01.04.2017 20:41

Skvělých výsledků dosáhlo žactvo na Českém poháru v Jablonci nad Nisou v závodě klasicky. Bronzovou medaili vybojovala v těžké celorepublikové konkurenci Jana Leblochová, krásné 8. místo obsadil Alexandr Síč, Lucka Mračková 13. příčku, Eliška Bimanová, Vojta Fišer a Bětka Dvorská 15. místo, Aleš Škoda 16. místo., Verča Černá 18. místo. Nejpočetnější kategorií byly mladší žákyně 2005, kde se na start postavilo celkem 69 dívek.

V obratnostním závodě se nejlépe umístila Jana Leblochová - 5. místo, dále Ondra Stoklasa - 13. místo, Eliška Bímanová a Štěpán Stoklasa - 18. místo Olfiňákům gratulujeme!

Český pohár žactva v Jablonci nad Nisou v Trutnovinkách

10.03.2017 15:26

Dospělí Olfiňáci na Orlickém skimaratónu

10.03.2017 15:05

Na start 20km závodu volnou technikou se postavily více než dvě stovky závodníků, mezi nimi i 9 Olfiňáků. V kategorii muži do 40 let vyhrál Robert Krupička, bývalý reprezentant a účastník několika Red bull Dolomitenmanů hájící barvy Olfinu. Pro 2. místo si dojel Pavel Šimek. V kategorii mužů nad 50 let si dojel pro 3. místo Viktor Kuhn a v ženách se na 2. příčce umístila Jana Adámková. Dále se ve svých kategoriích umístili 4. Pete Blahna, 11. Matúš Sprinz, 13. Patrik Meisner, 16. Adam Götz, 59. David Mrkous. Nedělní klasika měla na programu závody na 10 km, 20 km a 39 km. Hlavní závod Orlického maratonu na 39 kilometrů vyhrál Radek Šretr - odchovanec a dlouholetý reprezentant Olfin Car Ski teamu. Naši si v kategorii muži do 40- ti let dojeli pro 13. místo Robert Krupička a Pavel Šimek pro 18. místo. Mezi ženami vybojovala první místo Monika Pokorná druhé místo však naše Jana Adámková. Mezi muži nad 40 let pak dosáhl na druhou pozici Lukáš Havel. Další závodnici Pete Blahna byl ve své kategorii na 5. místě a Patrik Meisner  na 9. místě. 33. ročníku Orlického maratonu se účastnilo 829 závodníků, což je nový rekord závodu!!!

Všechny články

Přátelské weby

Eva Vrabcová
-Nývltová

osobní stránky reprezentantky ČR v běhu na lyžích a členky našeho oddílu
 

Trutnovinky

mediální partner

 

Fotogalerie: Dřevostavba

/album/fotogalerie-uvodni-stranka/a01-jpg3/

Novinky

20.9.2019 se koná brigáda a posezení pro členy a rodiče klubu

17.09.2019 13:59
Již tento pátek 20.9.2019 ca. od 15:30 hodin se v prostorách nové dřevostavby na Paradráze bude kona brigáda. Zváni jsou i rodiče dětí na posezení a diskuzi. Probereme i organizaci trutnovského přespolního běhu dne 5.10.2019. Jako pohoštění jsme pro Vás připravili sud piva Trautenberk, nealko a...

Olfincar Trutnovský půlmaraton 26.5.2019

13.05.2019 06:26
Leták_Trutnovsky_pulmaraton_2019-page-001.jpg

Stříbro pro Janu Leblochovou z ČP z Jablonce n.N.

09.03.2019 10:46
Žactvo závodilo minulý víkend v Jablonci nad Nisou na Českém poháru. Z klasiky si Jana Leblochová přivezla stříbrnou medaili, ve sprintu obsadila skvělé 4. místo, Lucka Mračková 5. místo. Výsledky a kompletní fotogalerii najdete v sekcích vlevo. 

Mike Ophoff na MS zabodoval v první třicítce!!

09.03.2019 10:44
Mike Ophoff, svěřenec Vladimíra Šlofara, zajel životní závod, při němž se dostal mezi třicet nejlepších závodníků světa ve své kategorii !!! Ve finském Lahti na MS, kde se pohybovala teplota okolo mínus 20 stupňů, dojel na neuvěřitelném 29. místě v závodě na 30 km klasicky s hromadným startem a byl...

Tři medaile pro dorost z Jablonce nad Nisou

09.03.2019 10:43
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...

Dorostenci bojovali na ČP v Jablonci nad Nisou

03.02.2019 17:30
Dorostenci a junioři mají za sebou úspěšný víkend v Jablonci nad Nisou, kde se konal Český pohár s mezinárodní účastí. Na programu byl nejprve norský sprint, pak závod volnou technikou. Olfiňáci vybojovali tři stříbrné medaile! Dvě Jaroslav Korbelář, třetí Aleš Škoda. Na kompletní přehled výsledků...

Špindlerovská Buď Fitka se vydařila

03.02.2019 17:25
Olfiňáci v neděli vyrazili na krajský závod do Špindlerova Mlýna. Skvělé podmínky trutnovským lyžařům sedly. Vítězství v klasice vybojovala Amálie Kornfeldová, Aneta Bímanová, Štěpán Kudlej, Lukáš Bouček, stříbro patří Petru Nesládkovi, Lucce Mračkové, Bětce Dvorské, třetí příčku obsadil Mikuláš...

Olfiňáci si "odskočili" zazávodit na Benecko

20.01.2019 19:33
Olfiňáci se v neděli zúčastnili pohárového závodu Libereckého kraje na Benecku, který počtem závodníků vždy připomíná MČR. Včera se jich tu sešlo více než 520 a podmínky na trati byly místy velmi náročné. Nejúspěšnější závodnicí se stala Jana Leblochová (3. místo), dalších pět trutnovských běžců se...

Pohárový závod v Polici nad Metují se vydařil

20.01.2019 19:32
První pohárový závod v Polici nad Metují se vydařil. Olfiňáci vybojovali celkem 15 cenných kovů. 1. místo - Matěj Hamáček, Mikuláš Shorný, Eliška Bímanová, Jana Leblochová, Eiška Kálalová, Ondra Krákora, Michal Kuhn, 2. místo - Sofie Anna Plecháčová, Matyáš Buryšek, Bára Vránová, Štěpán Stoklasa,...

Olfiňáci uspěli ve Skuhrově

20.01.2019 19:29
Olfiňáci sbírali body na prvním závodu Poháru KHK, který se konal na konci prosince ve Skuhrově. Domů si odvezli 13 medailí. Kompletní přehled výsledků najdete v přehledu vlevo. 

Přípravka: Aktuální info o trénincích

Aktuální informace o trénincích

03.06.2019 10:04
Po 16.9.2019 15:30 - 16:30 hod Paradráha - běh + obratnost St 18.9.2019 15:30 - 16:30 hod stadion u školy - kolečkové brusle, chrániče, přilba (kdo nemá, přijde bez bruslí) NEJPOZDĚJI VE STŘEDU POTVRDIT ÚČAST NA NEDĚLNÍCH ZÁVODECH (SMS, mail, na...

Právě teď...

Nábor dětí do lyžařské přípravky

01.09.2010 08:42
Lyžařská přípravka právě nyní začíná s tréninky po letní pauze. Pokud máte doma dítko navštěvující první až třetí třídu základní školy, které rádo sportuje a tráví čas v přírodě, tak právě naše lyžařská přípravka je vhodnou pro jeho sportovní vyžití. Náplň tréninků je všestranně zaměřená na rozvoj...

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.

Aktuality

Aktuální stav příspěvků k 28.8.2019

15.04.2019 11:31
ROZPISaPLATBY_srpen_28.8.2019.xlsx

V sekci Dokumenty uložena pravidla oddílu

31.08.2016 21:50
odkaz ZDE