2. ročník Olfin Car Trutnovského půlmaratonu se vydařil

03.09.2017 21:44

V neděli se za krásného slunečného počasí konal v Trutnově již 2. ročník městského půlmaratónu, který jsme uspořádali ve spolupráci s hradeckými Sportvisiáky. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem partnerům, díky kterým jsme tuto akci mohli opět uspořádat. Velký dík patří hlavně Městu Trutnov za podporu a vstřícnost, Olfin Caru a Víťovi Kuhnovi jako generálnímu partnerovi, sportovnímu nadšenci a členovi našeho oddílu, Společenskému centru UFFO za fantastické zázemí závodu, Sportu Hervis a pojišťovně VZP.

Speciální poděkování potom patří dobrovolníkům, kamarádům a našim známým. Je obdivuhodné, že se najde spousta lidí, kteří jdou pomoci rádi bez vidiny finančního ohodnocení...smekáme pomyslný klobouk. Dále pak děkujeme hasičům HZS Trutnov, Policii ČR, Městské policii Trutnov a TST Trutnov za spolupráci.

Všem zúčastněným závodníkům od nejmladších kategorií až po dospěláky děkujeme, že si našli čas na náš půlmaratón a doufáme, že se za rok uvidíme v ještě hojnějším počtu na třetím ročníku Olfin Car Trutnovského půlmaratónu. Také bychom se chtěli omluvit všem, kterým pořádání půlmaratonu nějakým způsobem v neděli zkomplikovalo dopravu po Trutnově.

Na závěr motto našeho klubu "Spojují nás společné zážitky"

Děkujeme Olfin Car Ski team


Odkaz na článek v Trutnovinkách ZDE 

Fotogalerie dětských závodů ZDE  

Fotogalerie dospělých ZDE

Zpět