Barbora Švarcová mistryní republiky!

04.02.2013 23:00

MČR dorostu a ČP dospělých - závody se uskutečnily v Jablonci nad Nisou v areálu Břízky o víkendu 2.-3.22013. Našim závodníkům se tentokrát dařilo a dokonce zacinkala i jedna zlatá medaile. Jako reakci uvádíme komentáře.

Vladimír Šlofar - trenér skupiny

"Chtěl bych vám všem, kteří jste se zúčastnili MČR moc poděkovat za perfektní výkony a poblahopřát za skvělá vaše umístění, která ještě navíc umocnila Baruška ziskem titulu. Navíc, když přidám fakt, že jste nikde nic nerozbili, neztratili a nezlomili, můžu tento zájezd označit za zdařilý."

Jakub Opočenský - facebook 

"Tento víkend se v Jablonci nad Nisou uskutečnilo první MČR dorostu a ČP dospělých.Výsledky, které byl zakončeny v nedělním závodě dorostenek mladších na 6km volně pro někoho neuvěřitelným , ale pro skupinu dorostu očekávaným vítězstvím BÁRY ,,BRAMBORY,, ŠVARCOVÉ. Takže dnes se bude slavit MISTR REPUBLIKY:-)))

Další výsledky skupiny dorostu byli taktéž famozní a celá skupina dorostu si zaslouží velký obdiv za své předvedené výkony, které podpořil skvělý servisní tým a trenérem Vláďa Šlofarů"

 

Výsledkové listiny

Fotogalerie

 

 

Zpět