Běh na Žalý v Jilemnici

23.09.2012 20:08

Pouze několik závodníků z našeho klubu vyrazilo v sobotu na závody do sousedního Libereckého kraje, konkrétně do Jilemnice, odkud se již tradičně běhá na Žalý. Důvodem malého počtu závodníků bylo hned několik. Souběžně probíhaly cyklistické či atletické závody a přípravka šetřila síly na nedělní pohárový závod Královéhradeckého kraje, který spolupořádá náš klub v Mladých Bukách. Jilemnický závod letos nebyl zařazen do poháru Libereckého kraje, což se výrazně projevilo na počtu závodníků, což našim borcům nevadilo. Mnozí z nich si vylepšili chuť do dalších závodů po nepříliš vydařeném vystoupení na přespoláku ve Studenci. Medailí jsme brali hned několik.

Výsledkový servis:

  • 1. Jan Lebloch - žáci starší
  • 1. Tereza Jakoubková - žákyně starší
  • 2. Jana Leblochová - žákyně nejmladší
  • 3. Tereza Opočenská - ženy do 34 let
  • 1. Ondřej Dudek - dorostenci starší

Výsledková listina

Fotogalerie

Zpět