1. místo Evy Nývltové na ČP ve Vysokém nad Jizerou

18.01.2012 14:01

V  pátek 13.1.2012 odstartoval v areálu Šachty třídenní maraton závodů Českého poháru dorostu a dospělých. Prvním závodem byl páteční sprint volnou technikou. V kategorii dorostenců se několika závodníkům podařilo probojovat do první desítky výsledkové listiny. Nejlépe se zadařilo Ondřeji Dudkovi v kategorii dorostenců mladších, když ve finále doběhl na 4. místě. Ve stejné kategorii se na 9. místě umístil Matěj Opočenský. Shodně na 9. místě doběhla také Barbora Švarcová v kategorii dorostenek mladších. Ostatním závodníkům se již tolik nedařilo.

Výsledky sprintu - dorost

Výsledky sprintu - dospělí

V sobotu pokračoval ČP závodem ve skiatlonu. Uvádíme přehled výsledků nejlepších z našich závodníků:

• Dorky ml. 2,5/2,5 km – 8. Barbora Švarcová
  • Dorci ml. 5/5 km – 10. Ondřej Dudek
  • Ženy a juniorky 5/5 km – 9. Alena Schejbalová v kat. juniorek (celk. 15.)

Výsledková listina skiatlonu

V neděli se závodilo volnou technikou s intervalovým startem. Opět uvádíme pouze výsledky nejlepších našich závodníků: