Druhý bronz Terezy Jakoubkové na ZODM 2012

01.02.2012 08:36

V úterý po poledni se na běžeckých tratích na Pustevnách odehrál již druhý závod lyžařů běžců na Zimní olympiádě dětí a mládeže 2012. Ani tentokrát se od Radhoště nevraceli Královéhradečtí závodníci s prázdnou. Tereza Jakoubková podruhé s velkým štěstím vybojovala bronzovou medaili v závodě volnou technikou. Opět o medaili či "bramboračce" rozhodovaly vteřinky či desetinky. Stejné umístění jako v závodě klasickou technikou uhájila také Vendulka Mračková, když byla v cíli klasifikována na 5. místě. Jan Zástava doběhl na 13. místě.

Ve středu následuje pro závodníky volný den. Ve čtvrtek vyběhnou do bílé stopy naposledy a to ve štafetovém závodě, který se běží na třech úsecích. V dívčím triu neude na startu chybět Tereza ani Vendulka. Holkám budeme držet palce!