Kriterium za česko-polské účasti v Prkenném Dole

14.03.2011 11:58

V sobotu 12.3.2011 uspořádal náš klub ve spolupráci s Městem Trutnov lyžařské kriterium, které se konalo na náhradních tratích v Prkenném Dole u penzionu Ozón. Akce prob ěhla za česko-polské účasti. Polští závodníci dorazili z nedalekého města Dušniky. Kriterium se jelo volnou technikou s hromadným startem. Závodilo se na 700 m dlouhém, technicky náročném okruhu. S rostoucím věkem závodníků přibývalo také odjetých okruhů. Závod byl divácky velmi atraktivní. V podstatě byla celá trať viditelná bez nároku na pohyb a nebyla nouze o různé karamboly a pády v sice krátkých ale zato prudkých sjezdech.

Ve všech kategoriích se vyhlašovali první tři závodníci, kteří obdrželi poháry a diplomy. Akce proběhla za slunečného počasí za účasti místostarostky města Trutnova Ing. Hany Horynové a starosty polských Dušniků, kteří ceny předávali.

V pátek 11.3.2011 předcházel závodu také nezbytný kulturní program, který se uskutečnil od 19 hodin v trutnovském UFFO. Po úvodních proslovech zástupců města Trutnova a polských Dušniků, následovala prezentace k budování společenského centra UFFO, taneční vystoupení, představily se také gymnastky. O další program se starala agentura "VOSA". Nechyběly různé soutěže či hromadný nácvik zumby.

Fotogalerie závod

Fotogalerie UFFO

 

Výsledková listina

Zpět