MČR dorostu na Božím Daru - zlatá a stříbrná medaile ze štafet

14.03.2011 11:39

O uplynulém víkendu se v areálu na Jahodové louce na Božím Daru v Krušných horách uskutečnilo Mistrovství České republiky dorostu. Náš klub zde reprezentovali: Ondřej Dudek, Jan Grundmann, Patrik Meisner, Martin Švarc, Jana Adámková, Nikola Semeráková a Alena Schejbalová. V individuálních závodech se bohužel našim závodníkům nedařilo podle jejich představ. Nepříliš dobrou bilanci se však podařilo vylepšit v nedělním  závodě štafet. Zlatou medaily si z "Božáku" nakonec odvezla Jana Adámková, která spolu s Kristýnou Holíkovou a Šárkou Jiráskovou (obě ze Skuhrova) vytvořila neporazitelnou štafetu Královéhradeckého kraje v kategorii dorostenek mladších. Stříbro vybojovaly Nikola Semeráková, Alena Schejbalová, které jely ve štafetě ještě se skuhrovskou Hanou Remešovou.

O závodníky se staral tříčlenný servisní tým: Martin Vrabec, Vladimír Šlofar a Jan Stránský.

FOTOGALERIE

Výsledkové listiny:

Pátek 11.3.2011 sprint volnou technikou 1,2 km - TOP 10 umístění: 10. Alena Schejbalová (dorky st.), 10. Martin Švarc (dorci st.)

Sobota 12.3.2011 skiatlon - TOP 10 umístění: 6. Alena Schejbalová (dorky st.)

Neděle 13.3.2011 štafetový závod - 2. místo dorky st. smíšená štafeta Královéhradeckého kraje (Nikola Semeráková, Alena Schejbalová, Remešová Hana), 1. místo - dorky ml. smíšená štafeta Královéhradeckého kraje (Kristýna Holíková, Jana Adámková, Šárka Jirásková)

Zpět