Bronz z MČR dospělých v Harrachově

27.03.2011 21:49

Od pátku 25.3. probíhalo v Harrachově Mistrovství ČR dospělých v běhu na lyžích. Program MČR zahajoval sprint volnou technikou na 1,1 km. Z našeho klubu postoupily z kvalifikace pouze Eva Nývltová a Petra Holubová. Petra vypadla ve čtvrtfinále a umístila se na 19. místě. Eva se ve finále bohužel nevyhla pádu a přišla tak o naděje na medailové umístění. Mistryní republiky se stala Martina Chrástková, mužskou kategorii vyhrál Dušan Kožíšek.

Výsledky - sprint volnou technikou - pátek 25.3.2011

V sobotu se pokračovalo závodem na 10/15 km volnou technikou. Bohužel již za neúčasti naší nejlepší závodnice Evy Nývltové, která nebyla 100 % zdravotně v pořádku a raději šetřila síly, aby mohla nastoupit do nedělního závodu štafet. Nejlepšího výsledku dosáhla Ivana Kadrmanová, která doběhla na 7. místě v kategorii juniorek. Mistrem ČR se stal Lukáš Bauer před Martinem Jakšem. Kategorii žen ovládla Ivana Janečková.

Výsledky - 10/15 km volnou technikou s intervalovým startem - sobota 26.3.2011 

Poslední den MČR byly na programu štafety. Náš klub postavil dvě klubové štafety. V závodě žen se o titul pralo 10 klasifikovaných štafet plus dvě štafety kombinované z různých krajů. Za náš klub rozbíhala Petra Holubová, která předávala Ivaně Kadrmanové na 6. místě. Ivana se na svém úseku propadla ještě o dvě místa a předávala finišmance Evě Nývltové s téměř minutovou ztrátou na stupně vítězů. Eva dala do svého úseku vše a posunula naši štafetu až na třetí místo. V kategorii mužů startovalo úctyhodných 22 štafet. Naši borci ve složení Michal Schreiber, Oldřich Schejbal a Radek Davídek doběhli na 18. místě.

Výsledky - závod štafet - neděle 27.3.2011

FOTOGALERIE

Zpět