Medaile z MČR dospělých v Harrachově

26.03.2012 14:15

Od pátku 23.3.2012 probíhalo v Harrachově Mistrovství ČR dospělých. V pátek byl na programu team sprint. Za náš klub nastoupila v kategorii žen dvojice Alena Schejbalová - Eva Nývltová a v kategorii mužů Radek Davídek - Michal Schreiber. Ani jedné z této dvojic se v silné konkurenci nepodařilo probojovat na přednější umístění a obě skončily v poli poražených.

Výsledky team sprintu

V sobotu následovaly závody štafet klasickou technikou. Za Královéhradecký kraj nastoupilo trio Karolína Grohová z Krkonoše Vrchlabí a Alena Schejbalová s Evou Nývltovou reprezentující náš klub. Děvčata zabojovala a bylo z toho pěkné 3. místo. V kategorii mužů doběhla naše klubová štafeta ve složení Radek Šretr, Michal Schreiber a Radek Davídek na 18. místě.

Výsledky štafet

V neděli byl posledním mistrovským závodem závod volnou technikou s intervalovým startem. Muži běželi 10 a ženy 5 km. V kategorii žen vybojovala stříbrnou medaili Eva Nývltová, když za vítěznou Ivou Janečkovou zaostala o 1,2 vteřiny. V kategorii mužů nejlépe doběhl Radek Šretr na 25. místě.

Výsledky závodu volnou technikou s intervalovým startem 

Zpět