Nábor dětí do lyžařské přípravky

01.09.2010 08:42

Lyžařská přípravka právě nyní začíná s tréninky po letní pauze. Pokud máte doma dítko navštěvující první až třetí třídu základní školy, které rádo sportuje a tráví čas v přírodě, tak právě naše lyžařská přípravka je vhodnou pro jeho sportovní vyžití. Náplň tréninků je všestranně zaměřená na rozvoj pohybových dovedností. Děti jezdí v létě na kolech a koloběžkách, běhají, věnují se sportovním hrám. V zimním období se učí základním lyžařským dovednostem běhu na lyžích, sjezdují, skáčou..V rámci přípravy jsou zařazeny dvě soustředění - letní před prázdninami na začátku června a zimní začátkem prosince. Celoročně probíhá dovedností soutěž tzv. pohár trenérů, jehož výsledky jsou slavnostně vyhlašovány na konci sezony v rámci klubového vyhlašování nejlepších sportovců. Děti na podzim startují na lyžařských přespolních bězích v rámci Královéhradeckého i některých závodů Libereckého kraje. V zimě potom měří síly na lyžařských závodech.

Tréninky se konají v pondělí a ve středu v 15,30 na Paradráze v městském lesoparku nad nemocnicí. Více informací o přípravce a aktuální informace o trénincích naleznete na našich webových stránkách.

Pokud máte zájem o zapojení Vašeho potomka do lyžařské přípravky, přiveďte jej na trénink! S sebou přineste vyplněnou přihlášku. Jestliže máte zájem o další informace, kontaktujte vedoucího trenéra přípravky p. Josefa Lábuse (mobil: 731 566 275), příp. trenérku Terezu Fanderlíkovou (mobil: 775 314 161). 

Zpět