Olfincar Trutnovský půlmaraton - výsledky a fotogalerie

12.06.2016 20:40

Fotogalerie dětských závodů ZDE

Kompletní fotogalerie ZDE

Výsledkové listiny ZDE

1. ročník OlfinCar Trutnovského půlmaraton se vydařil

V neděli 29.5.2016 se za krásného počasí v Trutnově konal historicky první městský půlmaratón, který jsme uspořádali ve spolupráci s hradeckými Sportvisiáky. Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem partnerům, díky kterým jsme tuto krásnou akci mohli uspořádat a několikaměsíční práce nepřišla nazmar. Poděkování patří hlavně Městu Trutnov za podporu a vstřícnost, Olfin Caru a Víťovi Kuhnovi jako generálnímu partnerovi, sportovnímu nadšenci a členovi našeho oddílu, společnosti Group, která byla partnerem dětských závodů, Společenskému centru UFFO za fantastické zázemí závodu, ČSOB a dalším a dalším, kteří se na realizaci akce podíleli. Nemůžeme zapomenout také na naše kolegy z hradeckého Sportvisia, bez kterých si pořádání akce takovýchto rozměrů neumíme představit a doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat.

Speciální poděkování potom patří dobrovolníkům, kteří se podíleli na zajištění akce od nedělního rána až do večerních hodin, je obdivuhodné, že se najde spousta lidí, kteří jdou pomoci rádi bez vidiny finančního ohodnocení...smekáme pomyslný klobouk.

Jsme rádi, že se nám povedlo na půlmaratón dostat spoustu zajímavých lidí počínaje olympioničkou Evčou Vrabcovou Nývltovou, která se stala tváří prvního ročníku a nakonec i přes zdravotní handicap se půlmaratonu účastnila jako finišmanka štafetového týmu. Evčo děkujeme. Dalšími zajímavými účastníky byla skokanská reprezentace ČR ve složení Honza Matura, Jakub Hlava, Tomáš Vančura a Franta Holík pod vedením svého manažera a bývalého vynikajícího skokana Jakuba Jiroutka, VIP štafety Honzy Tuny a Dalibora Gondíka, vynikající běžec Pavel Brýdl, boxer Tomáš Konečný, cyklista Jan Hruška a několik závodníků ze zahraničí jako například vítěz půlmaratonu mezi muži Volodymyr Timašov či vítěz desítky Lukasz Kondratowitz .

Všem zúčastněným závodníkům od nejmladších kategorií až po dospěláky děkujeme, že si našli čas na náš půlmaratón a doufáme, že se za rok uvidíme v ještě hojnějším počtu na druhém ročníku Olfin Car Trutnovského půlmaratónu. Také bychom se chtěli omluvit všem, kterým pořádání půlmaratonu nějakým způsobem v neděli zkomplikovalo dopravu po Trutnově.

Doufáme, že se půlmaratón v Trutnově stane tradicí a že pomůže vnímat Trutnov jako město sportu a kultury.

Na závěr motto našeho klubu "Spojují nás společné zážitky"

Děkujeme. Olfin Car Ski team.

Zpět