Republikový kontrolní sraz sportovních středisek mládeže v Jilemnici vč. foto

02.10.2011 15:10

Od pátku 30.9. do neděle 2.10.2011 probíhal tentokrát v Jilemnici republikový kontrolní sraz členů sportovních středisek mládeže. Program byl zahájen v pátek ve večerních hodinách vědomostním testem. V sobotu následoval přespolní běh v Horní Branné a v sobotu odpoledne se soutěžilo v obratnostních a silových disciplinách (šplh, shyby, hod medicimbálem, aj.). Sobotní program vyvrcholil závodem na 50 m volným způsobem v plavání v jilemnickém bazénu. Neděle byla zaměřená na atletiku a dovednosti ve sportovních hrách. Celý sraz končil v neděli po obědě vyhlášením výsledků.

Z našich závodníků se pod dozorem Oskara Šretra zúčastnily tři závodnice: Johana Semeráková a Vendula Blahnová (obě kategorie dívky 1998) a Barbora Švarcová (dívky 1999). Nejlépe se testy vydařily první jmenované Johaně Semerákové, která v celkovém pořadí vybojovala 2. místo.

Účastníci srazu byli ubytování v jilemnickém hotelu "SUMO", který se pyšní titulem "první tréninkové SUMO-centrum v Evropě". Celé testy doprovázelo slunečné téměř letní počasí, které ještě podtrhlo pohodovou a přátelskou atmosféru kontrolního srazu

Pro příští rok se plánuje, že by se měl sraz SpS konat v Trutnově a pořadatelem bude náš klub.

Výsledky srazu SpS (včetně celkových výsledků a hodnocení jednotlivých disciplín)