VT Horní Bradlo - aktualizace

15.06.2012 20:13

Horní Bradlo – Týdenní soustředění v rekreačním areálu v Horním Bradle mají za sebou členové lyžařského oddílu Olfin Car Vella Trutnov.  Sportovního klání se zúčastnilo celkem šedesát dětí všech věkových skupin, od přípravky, kam docházejí  již sedmiletí, až po dorostence a juniory.

Program soustředění byl precizně naplánován.  Nejmladší děti pod vedením Josefa Lábuse  absolvovaly během týdne hned několik závodů. Kromě cyklistického pro ně trenéři připravili běžecký závod a obrázkový, nechyběly míčové hry, koupání a pěší výlet na nedalekou zříceninu hradu Oheb. „I přes nepříznivé počasí zpočátku týdne, se soustředění vydařilo,“ zhodnotil  Josef Lábus.

Žákům se v Horním Bradle věnoval především trenér Oskar Šretr. „Šlo o kondiční přípravu,“ uvedl.   Chlapci a dívky ve věku od devíti do čtrnácti let absolvovali kromě jiného orientační běh, součástí sportovního soustředění byla jízda na kajacích a své síly si děti porovnaly při lezení na skalách.

Trenér Vladimír Šlofar za asistence Michaela Schreibera dal zabrat nejstarším členům klubu Olfin Car Vella Trutnov. Dorostenci se zaměřili na objemový trénink, jehož součástí byla  jízda na  kolečkových lyžích a běh.  „Soustředění splnilo očekávané plány, jednalo se o první společný výcvikový tábor v této sezóně a začala jím příprava na zimní sezónu,“ informoval Vladimír Šlofar.

 

Fotogalerie

Fotogalerie přípravky

Zpět