VT Ludvikova bouda - Jánské Lázně

23.05.2010 21:15

V týdnu 31.5. - 4.6.2010 proběhne na Ludvikově boudě v Jánských Lázních první výcvikový tábor Olfin Car - Vella Trutnov, kterého se zúčastní všechny tréninkové skupiny oddílu. Informace o ubytování: www.ludvikovabouda.com/. Ubytování je s plnou penzí. Začátek stravování bude v pondělí 31.5. obědem a končit se bude v pátek 4.6. snídaní (platí pro skupiny Přípravka, Žactvo).

Odjezd na VT pro skupiny Přípravka a Žactvo - sraz v 8,00 u 3. ZŠ Komenského.

Informace pro přípravku: vše co je již v pozvánce na VT + lahev na kolo, náhradní duši a tužku, kolo pro přepravu opatřit jmenovnkou, z důvodu přepravy doporučujeme obalit kolo chráničemi z pěnové gumy, příp. starou dekou, aby se předešlo poškození kol.

Informace pro žactvo: přesun na VT na horském kole, věci budou převezeny autobusem, do dresu si na cestu vezměte určitě sušenku nebo tyčinku, protože trénink bude na celé dopoledne bez přestávky, cyklistická lahev je samozřejmostí, jinak vše, co je již v pozvánce.

Cena VT je Kč 1.300,- a hradí se převodem na klubový účet pod přiděleným variabilním symbolem, kdo si není jistý, lze nalézt v přehledu plateb za členské příspěvky.

Součástí VT bude již tradiční brigáda - sběr odpadků ze sjezdovek ve Skiareálu Černá hora, který je "protislužbou" oddílu za zvýhodněné jízdné. Doporučujeme vzít si pracovní rukavice!

Návrat z VT okolo 12 hod ke škole.

Bližší informace poskytnou vedoucí trenéři jednotlivých skupin. Pozvánka na VT

Zpět