Vyhlášení nejlepších sportovců klubu za zimní sezónu 2009/10

02.05.2010 20:12

V pátek 30.4.2010 proběhlo ve školní jídelně ZŠ Komenského slavnostní vyhlašování nejlepších sportovců klubu, předání sportovců do vyšších věkových kategorií,  prezentace Evy Nývltové o zimních olympijských hrách ve Vancouveru spojená s autogramiádou, informační schůzky s trenéry jednotlivých tréninkových skupin, raut a také bazar sportovního oblečení a náčiní. Program byl tedy nabitý.

Nejlepší sportovci klubu byly postupně vyhlašování jednotlivými vedoucími tréninkových skupin. V přípravce byl jako nejlepším sportovcem klubu vyhlášen vítěz tzv. Poháru trenéru, což je celoroční soutěž v různých disciplínách. Vítězem poháru trenérů se stal Přemysl Macl. Odměněni byli všichni členové skupiny, kteří si navzájem ceny vyrábějí a podle pořadí také vybírají. V kategorii žactva mladšího zvítězila Tereza Jakoubková před Vendulou Blahnovou a Johanou Semerákovou. Starší žactvo suveréně ovládl Ondřej Dudek, následován Barborou Švarcovou a Michalem Daňkem. Jako nejlepší dorostenec byl vyhlášen Jan Grundmann. Vítězkou kategorie dospělých a zároveň "Královnou bílé stopy" byla vyhlášena Ivana Kadrmanová.

O pořadí nejlepších v jednotlivých kategoriích rozhodly tyto výsledky dosažené v závodech sezóny 2009/10:

Přípravka:

Přemysl Macl - vítěz Poháru Královéhradeckého kraje, vítěz Poháru trenérů

Žactvo mladší:

Tereza Jakoubková - 2. a 3. místo ve finále seriálu závodů "Hledá se nová Kateřina Neumannová" (HNKN), 6. a 7. místo na Zimní olympiádě dětí a mládeže v Libreci ("ZODM"), vítězka Poháru Královéhradeckého kraje,
Vendula Blahnová - 7. a 10. místo ve finále seriálu závodů HNKN, 3. místo v Poháru Královéhradeckého kraje, účastnice ZODM v biatlonu
Johana Semeráková - 5. a 6. místo v individuálním závodě na ZODM, 2. místo ve štafetě na ZODM

Žactvo starší:

Ondřej Dudek - 3krát 2. místo na Mistrovství ČR (2x v individuálním závodě + 1x štafeta), 2. a 6. místo v individuálním závodě na ZODM, 3. místo ve štafetě na ZODM, 3. místo v celkovém pořadí Českého poháru, vítěz Poháru Královéhradeckého kraje
Barbora Švarcová - 6. a 8. místo v individuálním závodě na ZODM, 2. místo ve štafetě na ZODM, 5. místo ve finále seriálu závodů HNKN, 3. místo v Poháru Královéhradeckého kraje
Michal Daněk - 2. místo na Mistrovství ČR ve štafetě, 6. a 8. místo v individuálním závodě na Mistrovství ČR, účastník ZODM v biatlonu
další medailisté:
Matěj Murčo ( 2. místo na Mistrovství ČR ve štafetě), Matěj Opočenský (3. místo ve štafetě na ZODM)

Dorost:

Jan Grundmann - 2. místo na Mistrovství ČR, 8. místo v celkovém hodnocení Českého poháru
Alena Schejbalová - 7. místo v celkovém hodnocení Českého poháru
Martin Švarc - 11. místo v celkovém hodnocení Českého poháru

Junioři:

Ivana Kadrmanová - dvojnásobná Mistryně ČR, trojnásobná vítězka závodu Českého poháru, 2krát 2. a 1krát 3. místo v závodě ČP, účastnice Mistrovství světa juniorů v Hinterzartenu
Petra Holubová - Mistryně ČR, 1krát 2. místo na Mistrovství ČR, 1krát 1. místo a 3krát 3. místo v závodě Českého poháru, účastnice Mistrovství světa juniorů v Hinterzartenu