Minipřípravka

Do lyžařské minipřípravky mohou chodit všechny předškolní děti, které mají zájem o pohyb a sport, zvláště o běžecké lyžování. Tréninky vedou děti k všestrannosti a jsou pořádány především formou her dle počasí a ročního období. Sportujeme ve sportovním areálu nebo v tělocvičně ZŠ Komenského, na Paradráze, pro zpestření ve Sportovním centru Olymp. V létě vyrážíme na víkendové výlety. Na podzim je možné zúčastnit se přespolních běhů, kde děti nasávají závodní atmosféru.

Příspěvky

Oddílové příspěvky se platí ve výši 200 Kč za pololetí v hotovosti. Materiál (lyže, hole, boty) je možné zapůjčit na celou sezonu za poplatek 500 Kč z lyžařského skladu našeho oddílu.

Tréninky

Tréninky jsou každou středu od 16 hodin. Místo konání nebo případné změny naleznete v sekci aktuální informace o trénincích.

Tréninkové prostředky

  • běh, jízda na kole (odrážedle, koloběžce), plavání, běh na lyžích, a jiné

Kontakty

Vedoucí trenér

  • Martina Švarcová | Mobil: +420 737 451 072 | Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím, ohledně tréninků ve středu 13.11. volejte trenérovi minipřípravky.

Tato sekce se bude aktualizovat. 

Případné dotazy směřujte na Pavel Šimek (605733327)

Ahoj, zítra sraz venku na stadionu, kola s sebou. Těšíme se.

Ahoj kamarádi, zítra se sejdeme na stadionu na kolách, snad vyjde počasí! Pro jistotu si ale vezměte cvičky do tělocvičny. Zítra ahoj.