Medaile rozdány! Uplynulou sobotu 3.10.2020 v dopoledních hodinách uspořádali „Olfińáci“ již 35. ročník Memoriálu Květy Lelkové na trutnovské Paradráze. Veřejný závod v přespolním běhu určený pro všechny věkové kategorie, který byl i zároveň součástí přeboru lyžařů Královehradeckého kraje a závod patřící do seriálu Lyžování dětem se vydařil na jedničku.

I přes nepříznivé období ohledně současné epidemické situace se závod pod dohledem našeho oddílu uskutečnil bez sebemenších problémů.

Závodů se zúčastnilo ve všech kategorii, od nejmenších předškolních až po veteránské kategorie, téměř 300 závodníků. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat všem pořadatelům a dobrovolným pomocníkům za přípravu závodu a sportovcům za hojnou účast a pogratulovat jak vítězům, tak i všem co se závodů zúčastnili.

Výsledky „Olfińáků“ byli naprosto nepřehlédnutelné, celkově jsme získali 6 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí a spoustu dalších výborných mimo pódiových umístění.