Žactvo

Skupina žactva se skládá většinou ze žáků sportovních tříd při ZŠ Komenského v Trutnově. Příprava těchto mladých sportovců je pestrá a je snahou trenérů, aby byli naši závodníci všestrannými sportovci. V rámci přípravy absolvují žáci tradiční sjíždění řeky Úpy na raftech, horolezecký trénink na Čížkových kamenech a v Adršpašských skalách a dále několik výcvikových táborů v různých místech České republiky.

Závodníci se účastní nejen závodů spadajících do pohárů Královéhradeckého kraje, ale také vyjíždějí poměřit své síly i se závodníky Libereckého kraje. V posledních letech, kdy probíhá akce "Hledáme nové talenty" potom ti nejlepší závodí s konkurencí z celé České republiky. Závodníci staršího žactva, kteří si vyjedou minimálně II. výkonnostní třídu, je vrcholem sezóny závody Českého poháru, do nějž patří i Mistrovství České republiky.

Kontakty

Vedoucí trenér

  •      Jitka Semeráková | Mobil: +420 724 896 165 / Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ahoj,

Pondělí 29.5. - v 15.00 hod na Para, běh, rychlost, hry

Středa 31.5. - POZOR ZMĚNA - v 15.15 hod na Para (přijde Dáša, jsem na kurzu)

Pátek 2.6. - v 15.00 hod na Para - kolo

Soustředění v létě - Jablonec nad Nisou - 16. - 22. 7. a dále soustředění na Para v klubovně - 13. - 19. 8. . Bližší informace (cenu) dostanete, ale budu potřebovat potvrdit účast.

Jitka

Ahoj - neděle 28.5. - Pec pod Sněžkou - směr k lanovce na Sněžku

- kdo bude závodit (8 km) - přihlášky na místě od 8.00 do 9.00 hodin. Startovné proti dokladu zaplatím

- kdo nebude závodit - půjde na výlet - sraz v 9.30 hod, na místě bude Martin Skála a Marek Johan. Ti s vámi půjdou (já nemůžu po operaci kolena).

 

Užijte si to, má být hezké počasí.

 

Jitka

Ahoj,

Pondělí 22.5. - v 15.00 hodin na Para (běh, obratnost)

Středa 24.5. - v 15.00 hodin na Para - běh, hry

Pátek 26.5. - v 15.00 hodin na Para - kolo

Neděle 28.5. - Dejwyho horský běh Pec pod Sněžkou - výlet .

Jitka cool