OlfinCar Hradec Králové a OlfinCar Trutnov, autorizovaný prodej a servis vozů značek Volkswagen a Škoda. Největší nabídka nových a ojetých vozů skladem.

www.olfincar.cz

Česká společnost Alpine Pro je nejprodávanější značkou v segmentu sportovního outdoorového oblečení, obuvi a doplňků na českém a slovenském trhu.

www.alpinepro.cz

Královéhradecký kraj je vyšší územní samosprávný celek České republiky, zaujímající severní část Východočeského kraje. Leží téměř celý na severovýchodě Čech.

www.kr-kralovehradecky.cz

Trutnov je město v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Město Trutnov leží v Krkonošském podhůří na řece Úpě. Žije zde přibližně 30 tisíc obyvatel.

www.trutnov.cz

Firma se zaměřením na zakázkovou výrobu produktů z plechu. Spolehlivý partner v oblasti zpracování plechu, laserové řezání, ohýbání, svařování.

www.kasperkovo.cz

Největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů.

www.skiresort.cz

Poskytuje úplné základní vzdělání od 1. do 9. ročníku. Základním segmentem jsou běžné třídy základní školy. Od 6. ročníku je vždy první třída v pořadí třídou s rozšířenou výukou tělesné výchovy.

www.zskomtu.cz

ČEZ, a. s. (České energetické závody) je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností.

www.cez.cz

Pivovar se nachází v centru města Trutnova. V současné době vyrábí pivovar Krakonoš 5 druhů piva v celkovém objemu přes 100 tisíc hektolitrů ročně.

www.pivovar-krakonos.cz

Špičkoví závodníci nikdy nepolevují a nikdy nedělají kompromisy při snaze dosáhnout dokonalosti. My v Madshusu sdílíme stejnou vášeň pro dokonalost a výkonnost.

www.madshus.cz

Výrobce špičkových holí, sportovního textilu i zavazadel. Přináší radost rekreačním lyžařům a snowboardistům a úspěchy závodníkům díky té nejlepší kvalitě a výkonnosti.

www.swix.cz

Specialista na vodohospodářské a inženýrské stavby. Rodinná firma, kde dobré jméno je nadevše a s tím souvisí i individualní přístup ke klientovi a jeho spokojenost.

www.aquavit.cz

Rodinný podnik EXPRES Menu pochází z podhůří Krkonoš. Firma vyrábí kvalitní a zdravá jídla, která pomáhají lidem efektivně využít svůj čas a nedělat kompromisy ve svém zdravém životním stylu doma i na cestách. Za pomocí nejnovějších světových technologií a českého srdce tak nabízí dobrou alternativu k domácímu vaření či vaření na cestách.

www.expresmenu.com